top of page
Moda'nın en köklü ev yemekleri restoranı olarak Tv8 Buçuk'tayız!

Burada her şey

hep taze!

bizim

tarzımız    

          

 

         

Biz tam yirmi iki yıldır buradayız. Aynı köşebaşında,  tezgahın öteki tarafında hizmetinizdeyiz. Sabah, öğle veya akşam elimizden geldiğince sizleri gülümseyerek ağırlamaya çalıştık. Bir yirmi iki yılı daha birlikte tüketmek için işimizin başındayız. Sizlere, bu yolculukta bizi yalnız bırakmadığınız için çok ama çok teşekkür ediyoruz ! 

    

    22. YILIMIZ !

        Biz Asmakat`ta Türk Mutfağı`nın en lezzetli örneklerini evinizde ki konforu aratmayacak şekilde sizlere sunuyoruz. Daima taze ve sağlıklı ürünler kullanıyor, bugünün yemeğini yarına bırakmıyoruz! 

        Asmakat`ta menü hergün değişiyor. Menülerde yer alan yemekleri biz Asmakat`ın dört mevsimi olarak belirledik;

ilkbahar, yaz, sonbahar ve kış! Her mevsimin taze ve özgün lezzetleriyle sizlere hizmet veriyoruz.

       Asmakat`ta hergün mutlaka et, sebze (vejeteryan), kıyma ve ızgara yemeklerini bulabilirsiniz. Lütfen menümüzü inceleyiniz.

asmakat logo

 Yediğim ev yemekleri içinde annemin yaptıklarına en çok benzeyen burası sanırım :)
Ufak tefek aksilikler dışında bir problem yaşamadık burayla. Dışarıdan çok küçük görünse de içi gerçekten büyük. Yemeklerin tatları gayet yerinde ve güzel. Fiyatları ortalama. 
Dışarıya da servisleri var üstüne üstlük catering işine de girmişler.

 Asmakat Ev Yemekleri'nde yemekler hem leziz hem de sağlıklı. Bugüne kadar gitmemiş olmanın pişmanlığı içerisindeyim. Ev yemekleri yapan işletmelerde genelde çok çeşitli yemekler yapılır ancak genelde yağına tuzuna pek dikkat edilmez, burada ise çeşit yetecek kadar ve her şeye dikkat ediliyor.
Her şeyin ötesinde çalışanlarının işe bağlılığı ve müşteriye davranış şekliyle 5 yıldızı hak ediyor. Kadıköy'de ev yemeği arıyorsanız hiç düşünmeden gidebileceğiniz güzel bir işletme.

Kadıköylü olarak dışarıdayken uğrak noktam burası. Sulu yemek benzeri şeyler için ilk adresimiz. Menüleri falan oldukça iyi, 10-12 liraya karnınızı güzelce doyurabilirsiniz barlara cafelere gitmeden önce.

bottom of page